Army CAMP

Vieną dieną išbandyk save – pramoginė ARMYDAY karo stovykla

ARMYDAY  kviečia Tave pamiršti kasdienius rūpesčius, atsikratyti vis skambančio mobiliojo telefono, palikti miesto šurmulį ir išbandyti save pramoginėje karo stovykloje.
Mūsų tikslas – Tau suteikti galimybę kelioms dienoms atitrūkti nuo civilizacijos, supažindinti su kariško gyvenimo elementais, leisti išbandyti save ekstremaliose situacijose bei, žinoma, linksmai ir nepamirštamai praleisti laiką.

Karinė lauko stovykla įkurta pačių stovyklautojų rankomis, kurią supa miškai, pelkės ir upės, o laukinių žvėrelių pasigrožėjimui, prižadame, tikrai netrūksta. Kas gali būti geriau, norint vasarą atsipūsti po darbų? Tad net nedvejok, o pradėk rinkti draugų kompaniją ir junkis prie mūsų!

Amžiaus apribojimai netaikomi – stovykloje laukiami visi, norintys paragauti kariško gyvenimo ar, tiesiog, laisvalaikį praleisti atitrūkus nuo miesto šurmulio. Kadangi stovyklautojų poreikiai skirtingi, mes siūlome įvairaus intensyvumo bei trukmės stovyklas, kaip vienos, dviejų ar net septynių dienų stovyklas.

Mūsų siūloma veikla stovyklavimo metu – stovyklavietės įrenginėjimas, pasirinkto sudėtingumo teorinės bei praktinės karinės pratybos, dažasvydis, šaudymas iš ginklų, speciali naktinė žvalgybinė užduotis, orientacinės užduotys, paskutiniosios stovyklos dienos varžybos bei kovos dėl išlikimo. Taip pat visos stovyklos metu siūlome maitinimą karo lauko bare, o norintiems atsikvėpti po karinių pratybų įvairius muzikinius koncertus ir šokius iki paryčių.

Šią pramogą rekomenduojame ne tik draugų kompanijoms, bet ir bendradarbių kolektyvams – užtikriname, kad komandinės užduotys, ekstremalios situacijos suvienys Jus ir pagerins bendradarbiavimą. Taip pat tai puikus pasirinkimas norint išskirtinai paminėti bernvakarį ar kitas svarbias šventes. Pavieniai klientai taip pat labai laukiami, mes Jus prijungsime prie jau sudarytos stovyklautojų grupės, o tai puikus kelias naujoms pažintims užmegzti.

ARMYDAY komandai svarbiausi Jūsų poreikiai, todėl stovyklos programą visada galime koreguoti pagal pageidavimus. Pramoginė karo stovykla nesiekia stovyklautojams įvesti griežtos disciplinos, o tikisi suteikti kuo daugiau įsimintinų įspūdžių bei pramogų.

VIENĄ DIENĄ ATEIK IR IŠBANDYK SAVE – NEPASIGAILĖSI!

Norite paklausti? Parašykite mums!